header.infotext

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz (modomor.com) üzerinden dilediğiniz ürünü veya ürünleri sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Kısa sürede sipariş videosu ekleyeceğiz.

MODOMOR.com'dan vermiş olduğunuz siparişler hafta içi aynı gün kargoya verilir. Size ulaşması en geç 2 gündür. Ama genelde ertesi gün sipariş etmiş olduğunuz ürün kargo ile size teslim edilmiş oluyor.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95 oranında 1-2 iş günü, diğer illerimiz için ise 3-4 iş günü olarak belirtilmiştir.

Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir. (Kar, fırtına, deprem ve diğer doğal durumlar.)

MODOMOR.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti 11,90  TL'dir. Ayrıca, Kapıda Ödeme işlemlerin Kargo Tahsilat Komisyon Tutarı olan 5,90 TL siparişinize eklenmektedir. Kapıda Ödeme ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz, kredi kartları ile %100 Güvenli Alışveriş Deneyimini yaşayarak, dilerlerse 9 Taksit ile alışveriş yapabilirler..

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, hiçbir ek ücret ödemeden satın aldığınız ürün / ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ücret iadesi isteyen müşterilerimiz ise 7 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

    -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi Kargo ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Yurtiçi Kargo MODOMOR.com (390672313) anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz. Yurtiçi kargo müşteri kodu (390672313) ile ÜCRETSİZ iade/değişim yapabilirsiniz.

    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

    -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızına asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

    -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

İade Adresi:

MODOMOR.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde değişiklik yapmak için, siparişiniz kargoya verilmeden önce 0850 259 01 99 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@modomor.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

MODOMOR.com alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.

MODOMOR.com'da görünen tüm fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. Sepette ekstra süpriz ile karşılaşmazsınız.